Skvělá zpráva!

máme nový, moderní e-shop!

Nabídku produktů najdete nyní na
eshopu jiroutreklamnipredmety.com

inteligentní vyhledávání detailní filtrování
poptávková služba on-line skladová dostupnost

Omlouváme se, ale tento web již není aktualizován a nelze na něm nakoupit..

Nerezový termohrnek - ARAGON 300 ml

Nerezový termohrnek - ARAGON 300 ml

Specifikace

Katalogové číslo:54225
Velikost:8x9,5 cm
Objem:300 ml
Materiál:nerez ocel
Minimální počet:50 ks
Země původu:Česká republika

Popis produktu

Termohrnek z nerez oceli o objemu 300 ml s karabinou na zavěšení.

Dotaz na cenu

PÍSKOVÁNÍ LASEREM

Pískování laserem

Laser neboli pískování laserem je speciální technologie, která využívá laserového paprsku pro pískování kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou.

Průběh potisku:

Speciální  technologie, která využívá laserového paprsku pro pískování reklamních předmětů z různých materiálů.
Při popisu předmětů touto technologií dochází k odpaření svrchní části materiálu. U kovu a plastu cca 0,03 mm, u dřeva se dle tvrdosti hloubka pohybuje od 0,5 - 1,0 mm. 
U pochromovaných a poniklovaných reklamních předmětů (propisky, zapalovače atd.) tak vzniká velice kontrastní popis, kdy jeho zabarvení je závislé na barvě podkladového materiálu. 
U nerezových předmětů (butylky, hrnky, nože, atd.) je popis decentní a jeho zabarvení je téměř shodné s původní barvou nerezového předmětu. 
Na silnější nerezové předměty (od síly materiálu 3 mm) lze využít schopnosti lokálního zakalení, v takovém případě je barva popisu tmavě hnědá až černá. Barva laseru na dřevěných předmětech záleží na tvrdosti a letech materiálu. Většinou bývá o něco tmavší než vlastní předmět. 
U plastových reklamních předmětů (např. kalkulačky) dochází k odpaření barevného povrchu a výsledná barva popisu je většinou černá.

Výhody a nevýhody:

Kvalitní, kontrastní a trvanlivý potisk. U této technologie je možný tzv. laser jméno - jde o laserování pokaždé jiného jména v rámci jednoho druhu zboží, jedné zakázky. Jedná se o tzv. personalizované dárky, kdy obdarovaný dostane např. kuličkové pero se svým jménem.
Dále pak možné využít typ laser - štítek, jméno u kterého je možné natisknout jméno z databáze na štítek, který se nejčastěji lepí na diáře. Dalším zvláštním typem je potisk označený v ceníku jako R3 - štítek, logo. Při použití tohoto typu se na štítek natiskne logo a štítek je potom použit stejně jako štítek se jménem, jen už se nejedná o personalizovaný dárek. Je to jiný způsob označení, kdy je možné si nechat vyrobit libovolné množství štítků a ty je možné lepit na různé druhy reklamních a dárkových předmětů.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám pomůžeme!

Soňa Jarolímková
Soňa Jarolímková
obchodní oddělení

tel.: +420 776 30 50 50
e-mail:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.