Skvělá zpráva!

máme nový, moderní e-shop!

Nabídku produktů najdete nyní na
eshopu jiroutreklamnipredmety.com

inteligentní vyhledávání detailní filtrování
poptávková služba on-line skladová dostupnost

Omlouváme se, ale tento web již není aktualizován a nelze na něm nakoupit..

Technologie

HYDROGLAZURA - Barva

Hrnky české výroby (porcelánka THUN) jsou v základu BÍLÉ v lesklém provedení. Plošné odstíny bareve (vnější glazury) je tedy již součástí zakázkové výroby. 

Hrnky mohou mít jakýkoliv barevný odstín dle specifikace Pantone. 

Aplikace barevné vnjěší či vnitrřní glazury probíhá ručně i poloautomaticky. Na hrnky se nanáší speciální barva s označením HYDROGLAZURA. Jedná se o vodou (jak název napovídá) ředitelnou organickou barvu, která obsahuje teplem vytvrzované pryskyřice. Po nástřiku barvou se hrnky vloží do pece, kde při teplotách 200 C dochází k vypařování vody a ustálení barvy na porcelánovém podkladu hrnku. Barvy mají chemickou odolnost. Garantujeme cca 250 - 300 mycích cyklů v ruce a cca 100 mycích cyklů v myčce (nelze však garantovat), což odpovídá cca 1- 1,5 roky mytí v myčce. Pokud Vás právě napadla otázka, jak je to s mechanickou odolností potisku, věřte, že pokud s hrnek budete zacházet jako s nádobím a nebude docházet k mechanickému opotřebení např. o kovové části, tak by potisk měl vydržet stejný počet mytí. Použití v mikrovlné troubě lze také bez problémů, pouze u STŘÍBRNÉ a ZLATÉ barvy opravdu nedoporučujeme umisťovat hrnky do mikrovlnné trouby.

Dobrá zpráva pro všechny majitele firem, kteří chtějí firemní hrnky odpovídající barevně firemnímu logu. S HYDROGLAZUROU  nejsme omezeni v barevnosti. Můžeme vybírat vnější i vnitřní glazuru a tisky dle Pantone odstínů. 

MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ PRO ZAKÁZKU je 50 ks


Problematické jsou pouze neonové barvy (růžová, oranžová, žlutá a zelená) u těchto odstínů nejsme schopni garantovat jednotný odstín na celé ploše, a tak Vám to raději nenabízíme :-), ale to neznamená, že je nevyrobíme... pouze nejsme schopni garantovat plošný jednotný odstín. 


 

SPECIÁLNÍ GLAZURY
Mimo klasickou škálu pantone odstínů můžeme nabídnout také ZLATOU a STŘÍBRNOU barvu, která má matnou povrchovou úpravu s jemnou na dotek příjemnou hrubostí (opravdu jemnou). Takto upravené hrnky nedoporučujeme používat v mikrovlnné troubě!

MAGICKÁ TERMO GLAZURA
Jedná se o další úpravu, která v kombinaci s klasickou barevnou glazurou nabízí efektní zobrazení loga na hrnku, kdy se na část hrnku aplikuje požadovaná grafika - potiskem nebo pískováním a následně se uvedený motiv překryje černou termobarvou. Po zalití hrnku horkou vodou zmizí krycí termobarva a zobrazí se logo či nápis v požadovaném provedení (barevně tištěné, nebo odfrézované do bíla, či odfrézované a překryté barvou). 

Oblíbenou kombinací je provedení:

PÍSKOVÁNÍ LOG

Pískování loga na hrnky - jedná se o takřka “nezničitelnou” technologii reklamního značení (pouze rozbitý hrnek je problém).
U této technologie se opravdu nemusíte obávat o trvanlivost loga. Při pískování dochází k odfrézování horní části materiálu hrnku (keramiky, porcelánu). Technologicky se jedná o tryskání jemného písku přes šablonu nalepenou na hrnku či skleničce.

Oblíbené použití na hrnku 

 

 

ROTAČNÍ SÍTOTISK OBTISKY LOGA

Tato technologie je v podstatě velmi jednoduchá

Jakýkoliv grafický motiv se vytiskneme na vypalovací folii (tiskne se CMYK nebo přímé barvy) následně se hrnek vypaluje v peci na teplotu  cca 600°C / a 800°C.

ROTAČNÍ SÍTOTISK A DIGITÁLNÍ TISK

I když se ve výše uvedeném článku holedbáme tím, že vytiskneme jakýkoliv motiv na folii, kterou následně aplikujeme na hrnek s následným vypálením v peci, najdou se případy, kdy je nutné sáhnout po něčem speciálním. Tím je kombinace barev a technologie sítotisku s digitálním tiskem. Všechny použité barvy samozřejmě splňují atesty a jejich složení je založeno na vodní bázi.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám pomůžeme!

Soňa Jarolímková
Soňa Jarolímková
obchodní oddělení

tel.: +420 776 30 50 50
e-mail:

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat!

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.