Skvělá zpráva!

máme nový, moderní e-shop!

Nabídku produktů najdete nyní na
eshopu jiroutreklamnipredmety.com

inteligentní vyhledávání detailní filtrování
poptávková služba on-line skladová dostupnost

Omlouváme se, ale tento web již není aktualizován a nelze na něm nakoupit..

Porcelánový hrnek s podšálkem Queen M 120 ml, T204

Porcelánový hrnek s podšálkem Queen M 120 ml, T204

  Specifikace

  Katalogové číslo:T204
  Velikost:76x70 mm
  Objem:120 ml
  Materiál:Porcelán
  Minimální počet:50 ks
  Země původu:Česká republika

  Popis produktu

  Šířka: 7,6 cm
  Výška: 7 cm
  Objem: 120 ml
  Průměr podšálku: 14,5 cm

  Dotaz na cenu

  HYDROGLAZURA - BARVA

  Hrnky české výroby (porcelánka THUN) jsou v základu BÍLÉ v provedení LESK jakékoliv značení hrnků tedy probíhá potiskem.

  Hrnky se glazurou stříkají ručně či poloautomaticky speciální barvou s označením HYDROGLAZURA. Jedná se o vodou (jak název napovídá) ředitelnou organickou barvu, která obsahuje teplem vytvrzované pryskyřice. Po nástřiku barvou se hrnky vkládají do pece, kde při teplotách 200 ºC dochází k vypařování vody a ustálení barvy na porcelánovém podkladu hrnku. Barvy mají chemickou odolnost. Garantujeme cca 250 - 300 mycích cyklů v myčce, což odpovídá cca 1,5 - 2 roky mytí v myčce. Pokud Vás právě napadla otázka, jak je to s mechanickou odolností potisku, věřte, že pokud s hrnek budete zacházet jako s nádobím a nebude docházet k mechanickému opotřebení např. o kovové části, tak by potisk měl vydržet stejný počet mytí.
  Použití v mikrovlné troubě lze také bez problémů, pouze u STŘÍBRNÉ a ZLATÉ barvy opravdu nedoporučujeme umisťovat hrnky do mikrovlnné trouby.

  Dobrá zpráva pro všechny majitele netradičních barevných log je, že nejsme omezeni takřka žádnými barvami. Hydroglazurové barvy mícháme dle pantone odstínu, který v tuto chvíli zahrnuje cca 1500 barev.


  Problematické jsou pouze neonové barvy (růžová, oranžová, žlutá a zelená) u těchto odstínů nejsme schopni garantovat jednotný odstín na celé ploše, a tak Vám to raději nenabízíme :-).

  MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ PRO ZAKÁZKU je 50 ks

  SPECIÁLNÍ GLAZURY
  Mimo škálu pantone odstínů můžeme nabídnout také ZLATOU a STŘÍBRNOU barvu, která je v základu v matném provedení s jemnou na dotek příjemnou hrubostí (opravdu jemnou). Takto upravené hrnky nedoporučujeme používat v mikrovlnné troubě!

  MAGICKÁ TERMO GLAZURA
  Jedná se o další úpravu, která v kombinaci s klasickou barevnou glazurou nabízí efektní zobrazení loga na hrnku. Na část hrnku se aplikuje logo či nápis (potiskem, laserovém frézováním) a následně se uvedený motiv překryje termobarvou. Po zalití hrknu horkou vodou zmizí krycí termobarva a zobrazí se logo či nápis v požadovaném provedení (barevně tištěné, nebo odfrézované do bíla, či odfrézované a překryté barvou). Tento efekt je patrný a především opravdu funkční při použití tmavých barev jako je černá, tmavě modrá, šedá, hnědá.

  Oblíbenou kombinací je provedení:

  • celoplošná černá glazura v lesku či v matu
  • odfrézování loga v černé glazuře do porcelánu (bílý povrch) nebo zalití barvou
  • následné zalití loga černou termobarvou
    

   

  PÍSKOVÁNÍ

  Jedná se o “nezničitelnou” technologii reklamního značení (pouze rozbitý hrnek je problém).
  U tohoto typu úpravy se opravdu nemusíte obávat o trvanlivost loga. Logo je odfrézováno do hloubky materiálu hrnku a nesmyje se. Technologicky se jedná o tryskání jemného písku přes šablonu nalepenou na hrnku či skleničce. Oblíbenou variantou provedení hrnku je: hrnek BÍLÝ v LESKU (základ z výroby) a odpískované logo, které je díky pískování MATNÉ.

  PÍSKOVÁNÍM lze docílit efekty loga:

  • Pískování loga do bílého hrnku, kdy logo je bílé
  • Pískování loga do bílého hrnku a obarvení loga do barvy Pantone
  • Pískování loga do hydroglazurou obarveného hrnku, kdy logo zůstane bílé bez úprav (matné)
  • Pískování loga do hydroglazurou obarveného hrnku, kdy logo je přelito lakem do lesku
  • Pískování loga do hydroglazurou obarveného hrnku, kdy logo je přelito barvou Pantone (tzn. pod glazuru)
  • Pískovat lze také loga či spíše nápisy na ouško hrnečku (opět na glazuru či pod glazuru)


   

  SÍTOTISK - DEKOROVANÉ OBTISKY

  Technologie potisku je jednoduchá. Jakýkoliv motiv, který si vymyslíte (fotka, obrázek... ) vytiskneme na vypalovací folii (tiskne se CMYK nebo přímé barvy), kterou následně vypalujeme na teploty 200°C, cca 600°C / a 800°C.

  KOMBINACE SÍTOTISK A DIGITÁLNÍHO CMYKU

  I když se ve výše uvedeném článku holedbáme tím, že vytiskneme jakýkoliv motiv na folii, kterou následně aplikujeme na hrnek s následným vypálením v peci, najdou se případy, kdy je nutné sáhnout po něčem speciálním. Tím je kombinace barev a technologie sítotisku s digitálním tiskem. Všechny použité barvy samozřejmě splňují atesty a jejich složení je založeno na vodní bázi.

  Nevíte si rady s výběrem?

  Rádi vám pomůžeme!

  Soňa Jarolímková
  Soňa Jarolímková
  obchodní oddělení

  tel.: +420 776 30 50 50
  e-mail:

  KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

  Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.