Skvělá zpráva!

máme nový, moderní e-shop!

Nabídku produktů najdete nyní na
eshopu jiroutreklamnipredmety.com

inteligentní vyhledávání detailní filtrování
poptávková služba on-line skladová dostupnost

Omlouváme se, ale tento web již není aktualizován a nelze na něm nakoupit..

Nerezový/plastový termohrnek - RAJANI 400 ml

Nerezový/plastový termohrnek - RAJANI 400 ml

Specifikace

Katalogové číslo:54224
Velikost:8,5x14,5 cm
Objem:400 ml
Materiál:Nerez ocel/plast
Minimální počet:50 ks
Země původu:Česká republika

Popis produktu

Dotaz na cenu

TAMPONTISK

Tampontisk

Tampontiskem se potiskují v podstatě všechny druhy materiálů (plasty, sklo, kovy, dřevo, kůže, keramika). Technologie je vhodná zejména pro rozměrově menší předměty. Jsou to např. kuličková pera, otvíráky, zapalovače, klíčenky a jiné.

Průběh potisku:

K potisku dochází přenosem barvy z tiskové formy na potiskovaný předmět za pomocí silikonového tamponu. Tisková forma je destička různých rozměrů, dle typu stroje. Místa, která se mají tisknout, jsou vyhloubena. Stroj na tuto destičku při každém tiskovém cyklu nanese barvu. Poté ji setře speciální žiletkou tak, aby barva zůstala pouze ve vyhloubených místech. 
Silikonový tampon je strojem přitlačen na vyhloubenou desku, čímž na něm ulpí barva z vyhloubených částí a poté je přitlačen na potiskovaný předmět, na který barvu přenese.

Výhody a nevýhody:

Tampontiskem lze tisknout i velmi detailní loga. Díky počítačovému míchacímu systému jsme schopni míchat barvy s vysokou přesností ze standardizovaných vzorníků barev, jako jsou Pantone, RAL a další.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám pomůžeme!

Soňa Jarolímková
Soňa Jarolímková
obchodní oddělení

tel.: +420 776 30 50 50
e-mail:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.